Teslimat Şartları

Teslimat Şartları
Satın almış olduğunuz ürünler … Kargo ile kampanya bitiminden sonraki 3. iş gününde gönderilmeye başlanmaktadır ancak bazı özel durumlarda bu süre 7 iş gününü bulabilmektedir. Kargo gönderiminden sonra 600 km’ye kadar uzaklıktaki il merkezlerinin kargoları 24 saat içerisinde, 600 km’den fazla uzaklıktaki il merkezlerine tercih ettiğiniz kargoların ulaşım şekline göre değişkenlik gösterebilir ve en kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılır. İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde ise, kargo firmasının mevcut dağıtım planına göre teslimatlar gerçekleştirilir. (Olağanüstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol durumu hariç). Yurt dışına gönderimlerde ise Müşterilerin çalıştıkları ve belirleyeceği kargoya teslim edilmek üzere ürün teslimi gerçekleştirilir, ulaşım sürecini ise müşteri ile kargo arasındadır.

Sözleşmelerde belirtilmeyen özel taşıma talepleri, hizmetleri için taraflar karşılıklı mutabık kalmak kaydı ile başka fiyatlandırmalar ile iş birlikteliği gerçekleştirebilirler.

Teslimat ile ilgili problemlerinizde info@pijamoni.com adresine e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 – 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşması için teslimat bilgileri bölümünü eksiksiz doldurmanız önerilir.

whatsapp 1

Lütfen kullandığınız dilinizi seçiniz

Lütfen size uygun olan para birimini seçiniz

Türk Lirası

US Dollar

Euro